Dla jakich firm jest ubezpieczenie flotowe?

Ubezpieczenie flotowe obejmuje swoim zakresem więszką liczbę pojazdów. Z takiego rozwiązania mogą korzystać przede wszystkim firmy, które dysponują więcej niż jednym samochodem. Warto pamiętać, że oferty ubezpieczeń flotowych są różne w zależności od danego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Dlatego lepiej przyjrzeć się uważniej proponowanym warunkom i wybrać te najkorzystniejsze dla nas pod różnymi względami. Jeśli rozważamy ubezpieczenie flotowe, zwróćmy uwagę na wymaganą minimalną liczbę samochodów. Niektóre firmy oferują ubezpieczenia na małe floty, ale większość z nich kieruje swoje propozycje na minimum dziesięć pojazdów.

Liczba aut ma wpływ na atrakcyjność oferty i jej cenę. Z reguły, im więcej pojazdów mamy do ubezpieczenia, tym możemy liczyć na dużo więcej dodatkowych korzyści. Ubezpieczenie flotowe to dobre rozwiązanie dla firm, które dysponują ponad czterema samochodami.

Takie oferty będą dla nich bardzo opłacalne. O takim ubezpieczeniu mogą pomyśleć również firmy leasingowe i te zarządzające zewnętrznymi zasobami samochodowymi. Dana opcja będzie z pewnością najbardziej korzystna dla firm zajmujących się transportem i spedycją.

W ramach ubezpieczenia mogą one liczyć na szeroki zakres ochrony. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisę OC wraz z pakietem Asisistance, Autocasco i innymi ubezpieczeniami dodatkowymi. Ubezpieczenie flotowe jest na pewno lepszym rozwiązaniem dla właścicieli firm niż ubezpieczanie każdego samochodu z osobna.

www.leczymy-zeby.pl