Jak obliczyć składkę Assistance?

www.zzg.zgora.pl

Składka ubezpieczenia Assistance uzależniona jest od wielu czynników po pierwszy czy umowa dotyczy łączonych usług czy tylko Assistance, jak również, jaki wariant wybierzemy podstawowy wariant mieści się w ubezpieczeniu AC i w jego ramach kierowca ma: podstawową pomoc, jeśli jego samochód zostanie skradziony lub w jeśli dozna kolizji, możliwość skorzystania z usługi holowania określona w ilości kilometrów, zastępczy samochód na określoną liczbę dni, oraz ubezpieczenie pasażerów. Kolejny wariant jest już za dodatkową opłatę i mieści w sobie wszystkie wyżej wymienione usługi jak również obsługę w kwestii przechowywania opon, pomoc przy doborze i dowozie łańcuchów śnieżnych i wiele innych.

Jest oczywiście jeszcze wyższy standard, który charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta usługami door to door, czyli na przykład odstawienie naprawionego samochodu do domu ubezpieczonego. To, jaką składkę przyjdzie nam zapłacić za Assitance zależy zatem od wielu czynników w pierwszej kolejności od tego, na jakim zakresie usług nam zależy, czy posiadamy zniżki, lub większą ilość samochodów/pojazdów, czy ubezpieczenie jest krótko czy długoterminowe.

Tak naprawdę wysokość składki zależy w dużej mierze od tego, jakie mamy wymagania względem ubezpieczyciela następnie od tego, jaki pojazd ubezpieczamy, jaka jest jego wartość no i oczywiście najważniejsze, jaki to ubezpieczyciel, bo przecież im mniej znane towarzystwo ubezpieczeniowe tym niższe ceny jest to chwyt marketingowy stosowany przez większość nowych usługodawców.

Dane kontaktowe : orange polska kontakt biuro księgowe luboń