Nieśmiertelne klipsy

Obecnie najczęstszą ozdobą uszu są właściwie dobrane kolczyki. Zdarzają się jednak osoby, które z jakichś powodów nie decydują się na zrobienie sobie dziurek, koniecznych do noszenia tego rodzaju biżuterii.

Doskonałą alternatywą okażą się dla nich z pewnością gustowne klipsy. Dawniej wykonywano jedynie proste modele o ciężkich zapięciach, od których często szybko zaczynały boleć uszy.

Aktualnie w sprzedaży są także modele do złudzenia przypominające kolczyki, a różniące się od nich jedynie zapięciem, które nie wymaga przekłutych uszu. Do ich wykonania wykorzystuje się zwykle srebro lub złoto z dodatkiem kamieni szlachetnych lub sztucznego tworzywa.

Niestety, w stacjonarnych sklepach jubilerskich, ze względu na dużą popularność kolczyków, rzadko można znaleźć komplety klipsów. Zdecydowanie łatwiej odszukać je w Internecie i nabyć za pośrednictwem wirtualnych kanałów sprzedaży.

Modeli jest bardzo wiele – niedużych, tych większych i masywniejszych oraz wiszących. Warto odpowiednio dobrać wzory oraz modele do kształtu twarzy, by klipsy stanowiły subtelny akcent wybranej stylizacji, a nie przytłaczały swoją formą.

https://www.cellbes.pl/serwis-klienta/poradniki/czyszczenie-ubran/jak-odswiezyc-skorzana-kurtke antykoncepcyjnie.com.pl