Opaski do włosów

Kiedy brakuje pomysłu na nowe uczesanie, a spinki i gumki dawno się znudziły, z pomocą przychodzą eleganckie i wygodne opaski do włosów. Ozdoby tego typu potrafią naprawdę zdziałać cuda i ożywić codzienną fryzurę. Wybierając opaskę do włosów trzeba jednak pamiętać, by nie kłóciła się ona z resztą stylizacji. Obecnie dostępnych jest wiele modeli opasek do włosów.

Wśród nich można wyróżnić przepiękne cieniutkie opaski ozdobne oraz biżuteryjne. Ozdoby te doskonale pasują do wieczorowych kreacji i na przyjęcia. Cieniutkie opaski charakteryzują się dużą ozdobnością, często posiadają też elementy z kamieni, pereł i kokardek. Dodatki tego typu znakomicie prezentują się nie tylko z rozpuszczonymi włosami, lecz również z fryzurami zaczesanymi do tyłu.

Ciekawą propozycją są też opaski z plecionki. Modne i eleganckie – idealnie pasują do wielu stylizacji. Akcesoria te zdecydowanie najlepiej wyglądają na długich włosach, zwłaszcza tych kręconych lub falowanych. Dobrze komponują się z kucykami i włosami upiętymi u góry.

małe charmsy cellbes.pl