To co jesz ma wpływ na kondycję Twoich włosów

Wpływ na Twoje włosy mają nie tylko pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne. Ważne dla ich kondycji są nie tylko odpowiednie szampony, odżywki i maski, ale również to, jak o nie dbasz od wewnątrz. I nie chodzi tu o łykanie całej masy suplementów diety, lecz o zdrowe odżywanie. To co jesz ma bardzo duży wpływ nie tylko na to jak się czujesz, ale również na to, w jakiej kondycji są Twoje włosy.

Możesz bowiem wydawać olbrzymie sumy pieniędzy na profesjonalne kosmetyki pielęgnujące, które nie przyniosą rezultatów, jeśli swojemu organizmowi będziesz dostarczać „śmieciowe jedzenie”. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, aby mieć piękne i zdrowe włosy, powinnaś większą uwagę zwracać również na to, co jesz. Przede wszystkim powinnaś zrezygnować z dań typu fast-food, słonych przekąsek i słodyczy. Wyeliminuj z jadłospisu również słodkie napoje, w tym gazowane.

Zastąp je wodą i herbatami ziołowymi. Nawodnią one odpowiednio włosy i sprawią, że będą piękniejsze. Jedz duże ilości surowych warzyw i owoców. Olej zastąp oliwą.

To pozornie drobne zmiany, które przyniosą wiele dobrego Twoim włosom i nie tylko. Przekonaj się sama!.

https://aspazja.pl/zabiegi/analizator-masy-ciala test na porowatość włosów