Trwały związek – zasady, których trzeba przestrzegać, aby w takim istnieć

www.ksr2-belchatow.com.pl

Związek między dwojgiem ludzi to lata pracy i nieustannej nauki. Jest to bardzo odpowiedzialna funkcja za którą odpowiada zarówno jedna, jaki i druga osoba. Jeśli obojgu zależy na naprawdę trwałym i szczęśliwym związku, należy przestrzegać kilku zasad, bez których się nie obejdzie:

  • Pierwszą z nich jest wierność, szczerość i zaufanie. Nie ma nic gorszego niż zdrada, która ukrywana przez jakiś czas i tak wychodzi na jaw, a w rezultacie doprowadza do zniszczenia kruchego gruntu, jakim jest zaufanie do drugiej osoby. Zasady związku i funkcjonowania w nim należy ustalić rzeczywiście na początku – nie w momencie popełnianych przez drugą osobę błędów, ale tuż po zaangażowaniu się w daną znajomość. Dla niektórych flirt to nie zdrada, dla innych pretekst do zakończenia znajomości. Niezrozumienie i brak komunikacji niestety nie pomogą dojść do odpowiednich wniosków;
  • Osoba z którą tworzy się związek to ktoś na kim bezgranicznie nam zależy. Poświęcanie uwagi drugiej połówce to bardzo ważny aspekt, dzięki któremu taką relację można uznać za trwałą.

    Chodzi o przyziemne sprawy, rozmowy, gesty. W momencie, kiedy praca zaczyna odgrywać większą rolę od bycia partnerem – rodzi się problem. Oczywiście nie chodzi o to, aby zaniedbywać aspekt zawodowy. Ważne jest, aby pogodzić rodzinę z pracą. Poświęcać więc odpowiednio dużo czasu swojej ukochanej czy swojemu ukochanemu i radzić sobie przy tym z obowiązkami codziennymi;

  • Namiętność i okazywanie uczuć to kolejna zasada, której trzeba przestrzegać. Lecz nie warto o niej przypominać tym, którzy kochają bezgranicznie. Te czynności rodzą się z miłości i ciężko jest instruować zakochanych w okazywaniu sobie uczuć.

.

Miejsce Rozwoju www.kokoriko.com.pl